Збірної диск OZ Racing Crono III 8,5x19/5x112 ET45 DIA79,1
Фото 4 | від 48 637 до 50 582 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):79.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації OZ Racing Crono III 73
Характеристики
OZ Racing Crono III 8,5x19/5x112 ET45 DIA79,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Crono III 8,5x19/5x112 ET45 DIA79,1
Сортувати
OZ CRONO III (8.5J x 19 5x112 ET45 DIA79.1) Matt Graphite Silver На замовл | 48 637 грн. |
OZ CRONO III (8.5 J x 19 5x112 ET45 DIA79.1 Matt Graphite Silver) | 50 582 грн. |
OZ CRONO III (8.5J x 19 5x112 ET45 DIA79.1) MATT BLACK На замовлення з Євр | 48 637 грн. |
OZ CRONO III (8.5J x 19 5x112 ET45 DIA79.1 MATT BLACK) | 50 582 грн. |
OZ CRONO III (8.5J x 19 5x112 ET45 DIA79.1 Matt Graphite Silver) | 50 582 грн. |
Закрити
Схожі