Збірної диск OZ Racing Crono III 8,5x19/5x114,3 ET46 DIA75,1
Фото 4 | від 48 637 до 50 582 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):75.1 мм Виліт (ET):46 мм |
Модифікації OZ Racing Crono III 73
Характеристики
OZ Racing Crono III 8,5x19/5x114,3 ET46 DIA75,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Crono III 8,5x19/5x114,3 ET46 DIA75,1
Сортувати
OZ CRONO III (8.5J x 19 5x114.3 ET46 DIA75.1) Matt Graphite Silver На замо | 48 637 грн. |
OZ CRONO III (8.5 J x 19 5x114.3 ET46 DIA75.1 MATT BLACK) | 50 582 грн. |
OZ CRONO III (8.5J x 19 5x114.3 ET46 DIA75.1) MATT BLACK На замовлення з Є | 48 637 грн. |
OZ CRONO III (8.5 J x 19 5x114.3 ET46 DIA75.1 Matt Graphite Silver) | 50 582 грн. |
OZ CRONO III (8.5J x 19 5x114.3 ET46 DIA75.1 Matt Graphite Silver) | 50 582 грн. |
OZ CRONO III (8.5J x 19 5x114.3 ET46 DIA75.1 MATT BLACK) | 50 582 грн. |
Закрити
Схожі