Литий диск OZ Racing Superturismo GT 7x18/4x100 ET42 DIA68,1
Відео 10Фото 10 | від 19 867 до 22 034 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):68.1 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації OZ Racing Superturismo GT 62
Характеристики
OZ Racing Superturismo GT 7x18/4x100 ET42 DIA68,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог OZ Racing 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі OZ Racing.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити OZ Racing Superturismo GT 7x18/4x100 ET42 DIA68,1
Сортувати
OZ Superturismo GT (7J x 18 4x100 ET42 DIA68.1) Matt Black На замовлення з | 20 126 грн. |
OZ Superturismo GT Grigio Corsa R18 W7.0 PCD4x100 ET42 DIA68.1 | 21 933 грн. |
OZ Superturismo GT (7J x 18 4x100 ET42 DIA68.1 MATT BLACK RED LETTERING) | 20 662 грн. |
OZ Superturismo GT (7J x 18 4x100 ET42 DIA68.1) Grigio Corsa На замовлення | 19 867 грн. |
OZ Superturismo GT (7J x 18 4x100 ET42 DIA68.1) MATT BLACK RED LETTERING Н | 19 867 грн. |
OZ Superturismo GT MB R18 W7.0 PCD4x100 ET42 DIA68.1 | 22 034 грн. |
OZ Superturismo GT (7J x 18 4x100 ET42 DIA68.1 Grigio Corsa) | 20 662 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі