Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream 16GB (NE6406T019T1-1061J)
Фото 9 |
Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream 16GB 16 ГБ / 2535 МГц16 ГБ / 2595 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Palit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Palit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream 16GB
Усі ціни 28 →Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream 16384MB (NE6406T019T1-1061J) NE6406T01 | 21 935 грн. |
Відеокарта GF RTX 4060 Ti 16GB GDDR6 JetStream Palit (NE6406T019T1-1061J) | 20 449 грн. |
Відеокарта Palit GeForce Rtx 4060 Ti JetStream 16GB (NE6406T019T1-1061J) | 20 608 грн. |
Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream 16GB (NE6406T019T1-1061J) G | 20 106 грн. |
Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream 16GB (NE6406T019T1-1061J) | 20 429 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream 16GB
Ціни на Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream 16GB |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream 16GB | від 18 998 грн. | 28 пропозицій | ||
Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream OC 16GB | від 22 096 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →