Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream OC 16GB (NE6406TU19T1-1061J)
Фото 9 |
Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream OC 16GB 16 ГБ / 2535 МГц16 ГБ / 2595 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Palit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Palit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream OC 16GB
Усі ціни 27 →Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream OC 16384MB (NE6406TU19T1-1061J) NE6406 | 22 999 грн. |
Відеокарта Palit GeForce Rtx 4060 Ti JetStream OC 16GB (NE6406TU19T1-1061J | 23 690 грн. |
Відеокарта Palit GeForce Rtx 4060 Ti JetStream Oc 16GB (NE6406TU19T1-1061J | 23 690 грн. |
Видеокарта Palit GeForce Rtx 4060 Ti JetStream Oc 16GB (NE6406TU19T1-1061J | 23 464 грн. |
Відеокарта Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream OC 16GB (NE6406TU19T1-1061J | 22 264 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream OC 16GB
Ціни на Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream OC 16GB |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream 16GB | від 19 005 грн. | 28 пропозицій | ||
Palit GeForce RTX 4060 Ti JetStream OC 16GB | від 22 096 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →