Відеокарта Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER JetStream OC (NED47TSS19T2-1043J)
Фото 10 |
Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER JetStream OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER JetStream OC
Усі ціни 29 →Відеокарта GF RTX 4070 Ti Super 16GB GDDR6X JetStream OC Palit (NED47TSS19 | 38 669 грн. |
Відеокарта Palit Nvidia GeForce Rtx 4070 Ti Super Jetstream Oc 16GB (NED47 | 38 523 грн. |
Відеокарта Palit GeForce Rtx 4070 Ti Super JetStream OC (NED47TSS19T2-1043 | 39 552 грн. |
Видеокарта Palit Nvidia GeForce Rtx 4070 Ti Super Jetstream Oc 16GB (NED47 | 38 154 грн. |
Відеокарта Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER JetStream OC (NED47TSS19T2-1043 | 41 932 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →