SSD Patriot Memory P210 P210S512G25 512 ГБ
Відео 9Фото 5 |
Patriot Memory P210S512G25 2020 рікP Series |
|
Високі в своєму класі швидкості лінійного читання і запису. Повний об'єм без резервування. Ресурс перезапису 480 ТБ. Підходить для ПК і ноутбуків.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory P210 P210S512G25 512 ГБ
Усі ціни 83 →Patriot P210 512GB 2.5" (P210S512G25) P210S512G25 | 1 469 грн. |
Накопитель SSD 2.5" 512GB Patriot (P210S512G25) | 1 616 грн. |
SSD PATRIOT P210 512GB 2.5" SATAIII TLC P210S512G25 | 1 245 грн. |
Накопичувач SSD 512GB Patriot P210 2.5" SATAIII TLC (P210S512G25) P210S512 | 1 283 грн. |
SSD накопичувач Patriot 2.5" 512GB SATA TLC P210 P210S512G25 | 1 359 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
3 1 0 1 |
Наприкінці квітня цього року вирішивши прискорити свій ноутбук Acer Nitro 5 AN 515-43R7LU шляхом заміни штатного HDD накопичувача Toshiba MQ4ABF100 на 2,5" SSD Patriot P210, який идеально вклався в корпус ноутбука замість звичайного жорсткого диска. Patriot P210 розширивши його функціонал, дозволивши майже миттєво запускати фірмовий додаток Acer Nitro Sense (з HDD накопичувачем від Toshiba цей додаток взагалі не запускався через дуже низьку швидкість читання), а також скоротивши годину щоденного повного антивірусного сканування з 45 до 10 хвилин (це позитивно вплинуло ноутбука), проте в ході експлуатації ноутбука з новим накопичувачем виявились і недоліки у вигляді невідповідності реальної швидкості читання (440 МБайт/сек проти заявлених 520) та порівняно невеликий ресурс TBW з лімітом 120 ТБ (при побутовій експлуатації ПК чи ноутбука в режимі щоденного перегляду веб -сторінок та регулярне оновлення всіх системних додатків цей ресурс вичерпається за 20 років 9 місяців, а при частих перевстановленнях додатків для роботи чи розваг тривалість життя накопичувача скоротиться до 6 років). Як сейф для файлів Patriot P210 є добрим рішенням, але встановлювати на нього ОС та улюблені додатки є не дуже розумним рішенням. Відсутність перегрівань, збільшена швидкодія ноутбуку, збільшення функціоналу ноутбука, невисока ціна, невразливість до випадкових падінь під час роботи, універсальність Порівняно невеликий TBW (120 ТБ), реальна швидкість читання на 8% нижча за заявлену Виталий Цимух: користуюся Patriot Memory P210S256G25 кілька місяців |
пройшов приблизно рік використання ссд диска і вікторія говорить, що середня швидкість читання 90-100 мбс. жерсть. мій старий ХДД приблизно в тих же параметрах ціна. впала швидкість читання |
Брав для ноуту, під вінду, на заміну втомленому жорсткому, після заливання вінди місця на диску за фактом показує 238 гб, звичайно я почав гуглити - чому? виявилося що це резерв, і це норма всім ССД. Завантажив установив DiskMark, і тут дивно! Показує читання 470 але в запис 420 тобто читання нижче заявлених 500, але запис вище. Ще хотів подивитися температуру але виявилося що датчика температури в ньому немає, найімовірніше вирізали, щоб здешевити. ще проблема багатьох ССД і цей не виняток - після того як диск заповнив на 70% швидкість читання та запису впала до 200 у середньому Ціна, брав із знижкою в телеберезні, дали гарантійку у 3 роки. Висока швидкість. Датчик температури не має. Ruslan: користуюся Patriot Memory P210S256G25 кілька місяців |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Модификації Patriot Memory P210 P210S512G25
Ціни на Patriot Memory P210 P210S512G25 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P210 P210S128G25 128 ГБ | від 455 грн. | 64 пропозиції | ||
Patriot Memory P210 P210S256G25 256 ГБ | від 724 грн. | 81 пропозиція | ||
Patriot Memory P210 P210S512G25 512 ГБ | від 1 170 грн. | 84 пропозиції | ||
Patriot Memory P210 P210S1TB25 1 ТБ | від 2 099 грн. | 65 пропозицій | ||
Patriot Memory P210 P210S2TB25 2 ТБ | від 3 962 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →