SSD Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 480 ГБ
Фото 7 |
Patriot Memory P310P480GM28 |
|
Підходить для настільних ПК та ноутбуків. Низька ціна за мірками SSD NVMe.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 480 ГБ
Усі ціни 64 →Patriot P310 480GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (P310P480GM28) P310P480GM28 | 1 269 грн. |
Накопичувач SSD 480GB Patriot P310 M.2 2280 PCIe NVMe 3.0 x4 TLC (P310P480 | 1 332 грн. |
SSD накопичувач PATRIOT PCIe 3.0 M.2 480GB P310 (P310P480GM28) P310P480GM2 | 1 417 грн. |
SSD диск Patriot P310 480GB (P310P480GM28) P310P480GM28 | 1 353 грн. |
Patriot P310 480 Gb (P310P480GM28) | 1 428 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28
Ціни на Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P310 M.2 P310P240GM28 240 ГБ | від 775 грн. | 67 пропозицій | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 480 ГБ | від 1 269 грн. | 66 пропозицій | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P960GM28 960 ГБ | від 2 966 грн. | 12 пропозицій | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P192TM28 1.92 ТБ | від 3 858 грн. | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →