SSD Patriot Memory P220 P220S1TB25 1 ТБ
Фото 5 |
Patriot Memory P220S1TB25 |
|
Недорогий, але продуктивний накопичувач SSD об'ємом 250 ГБ, побудований на основі другого покоління 64-шарової пам'яті 3D TLC NAND виробництва Micron. Незважаючи на дату виходу в 2023 році модель позиціонується в ролі недорогої та набагато швидше альтернативи старим і неповоротким HDD-накопичувачам. Завдяки зворотній сумісності з інтерфейсами SATA 3 та SATA 2 він може використовуватися для модернізації існуючих систем.
Товщина корпусу всього в 7 мм легко вписується в щільне компонування ноутбуків та ультрабуків. Patriot Memory P220 P220S2TB25 базується на восьмиканальному контролері Phison S12 і пропонує стандартні швидкісні характеристики, що відповідають формату 2.5". Низький час доступу і висока продуктивність роблять його привабливим варіантом для економних користувачів. від 500 до 460 МБ / сек.Ці значення трохи нижче максимальної практичної пропускної спроможності інтерфейсу SATA 3, проте значно перевершують показники споживчих жорстких дисків, що дозволяє суттєво прискорити завантаження операційної системи та важких додатків у порівнянні зі звичайними HDD. не має кеш-пам'яті або виділеного буфера, що може призвести до невеликого зниження швидкості запису при безперервній роботі з файлами великого розміру.В таких сценаріях швидкість запису в середньому становить близько 90 МБ/с.Накопичувач має офіційну фірмову трирічну гарантію та досить серйозний ресурс запису 960 ТБ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Купити Patriot Memory P220 P220S1TB25 1 ТБ
Усі ціни 51 →Patriot P220 TLC 1TB 2.5" (P220S1TB25) P220S1TB25 | 2 391 грн. |
Накопитель SSD 2.5" 1TB P220 Patriot (P220S1TB25) | 2 669 грн. |
Накопичувач SSD 1TB Patriot P220 2.5" SATAIII TLC (P220S1TB25) P220S1TB25 | 2 300 грн. |
Patriot P220 1 Tb (P220S1TB25) | 2 432 грн. |
Patriot P220 1 Tb (P220S1TB25) | 2 364 грн. |
Модификації Patriot Memory P220 P220S1TB25
Ціни на Patriot Memory P220 P220S1TB25 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P220 P220S128G25 128 ГБ | від 478 грн. | 54 пропозиції | ||
Patriot Memory P220 P220S256G25 256 ГБ | від 750 грн. | 53 пропозиції | ||
Patriot Memory P220 P220S512G25 512 ГБ | від 1 249 грн. | 61 пропозиція | ||
Patriot Memory P220 P220S1TB25 1 ТБ | від 2 199 грн. | 52 пропозиції | ||
Patriot Memory P220 P220S2TB25 2 ТБ | від 3 959 грн. | 59 пропозицій |