Каструля Peterhof PH-15732-22
Фото 4 |
Peterhof PH-15732-22 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Peterhof PH-15732-22
Усі ціни 8 →Каструля 3,1 л. Petrhof PH-15732-22 green | 867 грн. |
PETERHOF PH-15732-22-red | 1 000 грн. |
Каструля з кришкою Peterhof PH-15732-22-green 22 см 3.1 л зелена | 1 058 грн. |
Каструля 3,1 л. Petrhof PH-15732-22 red | 867 грн. |
PETERHOF PH-15732-22-green | 1 000 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Peterhof PH-15732-22
Ціни на Peterhof PH-15732-22 |
---|---|---|---|---|
Peterhof PH-15732-20 | від 806 грн. | 4 пропозиції | ||
Peterhof PH-15732-22 | від 867 грн. | 8 пропозицій | ||
Peterhof PH-15732-24 | від 802 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →