Каструля Peterhof PH-15732-20
Фото 4 |
Peterhof PH-15732-20 |
|
Універсальна сумісність з усіма типами варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Peterhof 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Peterhof.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Peterhof PH-15732-20
Каструля 2,7 л. Peterhof PH-15732-20 red | 806 грн. |
PETERHOF PH-15732-20-red | 929 грн. |
Каструля з кришкою Peterhof PH-15732-20-red 20 см 2.7 л червона | 984 грн. |
Каструля з кришкою Peterhof PH-15732-20-red 20 см 2.7 л червона | 1 016 грн. |
Модификації Peterhof PH-15732-20
Ціни на Peterhof PH-15732-20 |
---|---|---|---|---|
Peterhof PH-15732-20 | від 806 грн. | 4 пропозиції | ||
Peterhof PH-15732-22 | від 867 грн. | 8 пропозицій | ||
Peterhof PH-15732-24 | від 802 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →