Каструля Pepper Viva PR-2306-22
Фото 4 |
Pepper Viva PR-2306-22 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Viva PR-2306-22
Усі ціни 10 →Pepper Viva 22 см (PR-2306-22) Viva22см(PR-2306-22) | 569 грн. |
Pepper PR-2306-22 | 510 грн. |
PEPPER PR-2306-22 | 1 245 грн. |
Каструля Pepper Viva 3л PR-2306-22 22 х 10 см 3 л (BP127322) | 567 грн. |
Каструля Pepper Viva PR-2306-22 3 л 22 см | 1 314 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Pepper Viva PR-2306-22
Ціни на Pepper Viva PR-2306-22 |
---|---|---|---|---|
Pepper Viva PR-2306-18 | від 412 грн. | 10 пропозицій | ||
Pepper Viva PR-2306-20 | від 444 грн. | 10 пропозицій | ||
Pepper Viva PR-2306-22 | від 510 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →