Каструля Pepper Marengo PR-2221
Фото 4 |
Pepper Marengo PR-2221 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pepper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pepper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pepper Marengo PR-2221
Усі ціни 11 →Кастрюля Pepper Маренго 3 л (PR-2221) PR-2221 | 1 010 грн. |
Каструля Pepper Маренго 3 л (PR-2221) PR-2221 | 1 054 грн. |
PEPPER PR-2221 | 1 295 грн. |
Кастрюля Pepper ''Маренго'' PR-2221, 3л 124182 | 572 грн. |
Pepper Каструля Pepper Маренго 3 л (PR-2221) PR-2221 | 1 054 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Pepper Marengo PR-2221
Ціни на Pepper Marengo PR-2221 |
---|---|---|---|---|
Pepper Marengo PR-2219 | від 858 грн. | 10 пропозицій | ||
Pepper Marengo PR-2220 | від 505 грн. | 14 пропозицій | ||
Pepper Marengo PR-2221 | від 572 грн. | 11 пропозицій | ||
Pepper Marengo PR-2222 | від 1 058 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →