Літня шина Taurus 701 SUV 255/50 R19 107W
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Taurus 701 SUV 255/50 R19 107W 255/50 R19 107 W 255/50 R19 107 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taurus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taurus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taurus 701 SUV 255/50 R19 107W
Усі ціни 9 →Шина Taurus 701 255/50 R19 107W XL | 3 960 грн. |
Taurus 701 SUV 255/50 ZR19 107W XL | 4 018 грн. |
Taurus 701 SUV 255/50 ZR19 107W XL | 4 089 грн. |
Taurus 701 SUV 255/50 ZR19 107W XL | 3 920 грн. |
Летние шины Taurus 701 SUV 255/50 ZR19 107W XL 1000944918 | 4 114 грн. |
ще 4 пропозиції
0 1 5 2 |
Ціна-якість Шумна трохи. Alex M (AlexanderZP): користуюся Taurus 701 SUV 225/60 R17 99V більше року |
Моя улюблена гума. Поставив на Туксон після штатної Ками. Радості не було принади. Краще за Нексена. Зараз Барум стоїть, Таурус ні чим не гірший. Дорогу Таурус тримає добре, галасу немає. Щодо зносу не скажу, рік поїздив і машину з ними продав. Керованість, малошумність. Не виявив Z: |
Брав у розмірі 255/55/18 на Touareg. Бюджетна шина за прийнятні гроші. При балансуванні досить великі ніліпки з грузиками до 80 г на колесо. На сухій дорозі шумність прийнятна, але шумніша за мішелін. На мокрій дорозі при швидкості вище 120 км/рік реально аж виє!!! Пробіг 2000 км. Інші характеристики поки не оцінивши Ціна Вес грузиків при балансуванні.Дуже шумна на мокрій дорозі. Олег: користуюся Taurus 701 SUV 255/55 R18 109W менше місяця |
Показано 3 з 8 відгуків
ще 5 відгуків
Модификації Taurus 701 SUV 255/50 R19 107W
Ціни на Taurus 701 SUV 255/50 R19 107W |
---|---|---|---|---|
Taurus 701 SUV 255/50 R19 107W | від 3 920 грн. | 9 пропозицій | ||
Taurus 701 SUV 255/50 R19 107Y | від 5 798 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Хотілося Мішлен за дешево, але такого не буває