Вантажна шина Petlas RZ 300 8.5 R17.5 121L
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas RZ 300 8.5 R17.5 121L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas RZ 300 8.5 R17.5 121L
Усі ціни 10 →Petlas RZ300 (ведуча вісь) 8.50 R17.5 121/120L | 6 451 грн. |
Petlas RZ300 (приводная) 8.5 R17.5 121/120L 12PR | 6 018 грн. |
Petlas RZ300 8.5/80 R17.5 121/120L | 5 850 грн. |
PETLAS RZ300 (ведуча) 8.5R17.5 121/120L | 5 697 грн. |
Petlas RZ300 (ведущая) 8.5 R17.5 121/120L | 5 921 грн. |
ще 5 пропозицій