Монітор Philips 275B1H 27 " чорний
Відео 1Фото 6 |
Philips 275B1H 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:DVI-D, HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Philips 275B1H 27 " чорний
Усі ціни 32 →Philips 27" 275B1H Black 275B1H | 13 911 грн. |
Монітор 27" Philips 275B1H/00 | 13 759 грн. |
РК монітор Philips 275B1H/00 | 13 376 грн. |
Монітор Philips 275B1H / 00 Black | 13 646 грн. |
Монитор Philips 275B1H/00 Black | 13 646 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди