Електробритва Philips Series 1000 S1231/41
Відео 7Фото 10 |
Philips Series 1000 S1231/41 сірий чорний |
|
Надійна і недорога електрична роторна бритва з комбінованим живленням для комфортного сухого гоління. Може працювати від побутової електричної мережі або інтегрованого нікель-металлгидридного акумулятора. Має порівняно невеликі габарити і скромний вагу, завдяки чому може стати зручною супутницею активного чоловіка, часто здійснює далекі поїздки, подорожі і відрядження. Позиціонується як продукт базової цінової категорії з початковим рівнем функціональності.
Конструкція головки з трьома плаваючими бриючими елементами Philips SH30 забезпечує якісне і комфортне гоління без використання додаткових засобів. Самозаточувальні леза PowerCut, виготовлені з високолегованої нержавіючої сталі, мають тривалий термін служби, забезпечуючи високу швидкість і легкість процесу різання щетинок будь-якої товщини і жорсткості. Плаваюча 4D-конструкція підвісу роторних елементів повторює контури обличчя, значно спрощуючи щоденну обробку таких традиційно складних зон, як носогубна складка, підборіддя й верхня частина шиї. Бритва Philips Philips S1231 обладнана вбудованим Ni-MH акумулятором, який забезпечує до 40 хвилин активної автономної роботи, що еквівалентно 8-11 сеансів. Завдяки водонепроникному корпусу, що відповідає стандарту IPX7, чищення головки можна виконувати простий промиванням під струменем води.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 1000 S1231/41
Электробритва мужская Philips Series 1000 S1231/41 | 3 460 грн. |
Електробритва чоловіча Philips S1231/41 | 1 899 грн. |
Електробритва чоловіча Philips Series 1000 S1231/41 | 3 454 грн. |
В одном описании увидел:
✔ Встроенный датчик давления
✔ Лезвия PowerCut
✔ Питание от сети и от аккумулятора
✔ Открытие одним касанием
Возможно все дело в встроенном датчике давления? Это случайно не прижим головок, который можно установить в трех разных положениях?
Модификації Philips Series 1000 S1231/41
Ціни на Philips Series 1000 S1231/41 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 1000 S1231/41 | від 1 899 грн. | 3 пропозиції | ||
Philips Series 1000 S1232/41 | від 1 962 грн. | 4 пропозиції |