Кавоварка De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB сріблястий
Відео 2Фото 5 |
De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB сріблястий |
|
Швидкодіюча автоматична кавоварка (кавоварка) для оперативного приготування еспресо, інших видів кави і кавово-молочних напоїв. Розрахована на роботу з цілими зернами і з попередньо меленою кавою. Належить до моделей популярної лінійки De'longhi Magnificа зразка 2019 року. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, орієнтований на обслуговування потреб домашніх користувачів або малого офісу.
Відрізняється стильним зовнішнім дизайном, порівняно компактними габаритами і використанням інтуїтивно зрозумілої електронної системи управління. Крім звичайного і подвійного еспресо, кавоварка De'longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB здатна готувати американо і Long Black. За помел зерен відповідає вбудована кавомолка зі сталевими жорнами і контрольованою ступенем подрібнення (13 варіантів дисперсності).
Система управління машиною дозволяє налаштовувати міцність, об'єм і температуру готового напою. Є ручний капучинатор з насадкою панарелло для збивання молока в ніжну молочну пінку. Знімний заварювальний блок CRF без проблем витягується для обслуговування і промивання, а довговічна Італійська помпа здатна витримати тиск до 15 бар. Проточний термоблок потужністю 1450 Вт мінімізує час очікування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Купити De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB сріблястий
Усі ціни 10 →Delonghi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB | 18 220 грн. |
Delonghi ECAM 250.23 SB | 16 380 грн. |
Кавова Машина DeLonghi Ecam 250.23.SB | 18 667 грн. |
Кавомашина автоматична Delonghi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB | 15 079 грн. |
Кофемашина автоматическая Delonghi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB | 16 278 грн. |
Случайно засыпал вместо молотого кофе, растворимый
Что-то треснуло, однако машина до сих пор функционирует (судя по внешнему виду)
Подскажите, пожалуйста, что сейчас делать, есть ли повод беспокоиться и как это исправить
Заранее спасибо
Модификації De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB
Ціни на De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB |
---|---|---|---|---|
De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.31.SB нержавіюча сталь | від 17 080 грн. | 4 пропозиції | ||
De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.23.SB сріблястий | від 15 079 грн. | 10 пропозицій | ||
De'Longhi Magnifica S Smart ECAM 250.33.TB сірий | від 15 999 грн. | 1 пропозиція |