Літня шина Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/45 R17 91Y
Відео 11Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/45 R17 91Y ТОП-3ТОП-5 |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/45 R17 91Y
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) (225/45R17 91Y) | 3 720 грн. |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/45 R17 91Y | 4 826 грн. |
Pirelli Cinturato P7 P7C2 225/45 R17 91Y FR | 4 142 грн. |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/45 R17 91Y 3814900 | 4 007 грн. |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/45 R17 91Y | 4 347 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/45 R17 91Y
Ціни на Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/45 R17 91Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/45 R17 91Y | від 3 720 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/45 R17 91Y Audi | від 3 766 грн. | 6 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/45 R17 94Y | від 4 424 грн. | 6 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/45 R17 94Y BMW/Mini | від 10 430 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 225/45 R17 94Y Run Flat | від 4 264 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →