Літня шина Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y Audi
Відео 26Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y Audi 225/55 R17 97 H 225/55 R17 97 W 225/55 R17 97 W BMW/Mini 225/55 R17 97 W Ferrari 225/55 R17 97 W RunFlat 225/55 R17 97 W RunFlat BMW/Mini 225/55 R17 97 Y 225/55 R17 97 Y Audi 225/55 R17 97 Y BMW/Mini 225/55 R17 97 Y Mercedes-Benz 225/55 R17 97 Y RunFlat 225/55 R17 97 Y RunFlat BMW/Mini 225/55 R17 97 Y RunFlat Mercedes-Benz 225/55 R17 101 V 225/55 R17 101 W Mercedes-Benz |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y Audi
Усі ціни 18 →Pirelli Cinturato P7 225/55 ZR17 97Y AO | 4 871 грн. |
Pirelli Cinturato P7 225/55 ZR17 97Y AO | 4 963 грн. |
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y AO #REF! | 4 510 грн. |
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y AO | 5 751 грн. |
Летние шины Pirelli Cinturato P7 225/55 ZR17 97Y AO 1000420004 | 4 972 грн. |
ще 13 пропозицій
2 4 13 49 |
Купив дані шини у розмірі 205/60 R16. Виробництво РФ. Збалансувалися добре. Катаюсь вже 5тис км. Збалансовані характеристики за комфортом, керуванням та безпекою. Дуже задоволень. Преміум клас це преміум клас! Чи не шумні. Прекрасна керованість та гальмування. У міру тверді. Ціна кусається. Інтернет-магазин, в якому купував цей товар. Роман: |
Этой резиной машина была укомплектована с завода. Размер 225/45-17.
За три недели эксплуатации убил 3 покрышки, при том, что езжу аккуратно, стаж вождения 32 года. Последнюю разрубил, поймав не большую ямку на скорости 40 км/ч. Сама по себе шина не плохая по ездовым характеристикам, но она не для наших дорог. Может быть с широким профилем и будет более устойчива к повреждениям, но в узкопрофильных размерах это просто кошмар: езда превращается в сплошную нервотрепку и постоянно думаешь только о том, что бы не поймать очередную выбоину. Установил шины другого бренда в таком же размере - езжу по тем же дорогам уже почти год, все колеса целые. Относительно тихая, хорошо держит дорогу. Ужасно слабые боковины. Любая пойманная ямка = шина на свалку. користуюся Pirelli Cinturato P7 місяць і більше |
Показано 2 з 74 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y Audi
Ціни на Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y Audi |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97H | від 3 348 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97W | від 5 159 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97W BMW/Mini | від 3 730 грн. | 7 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97W Ferrari | від 7 155 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97W Run Flat | від 8 391 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97W Run Flat BMW/Mini | від 7 427 грн. | 2 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y | від 4 270 грн. | 34 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y Audi | від 4 510 грн. | 18 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y BMW/Mini | від 16 490 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y Mercedes-Benz | від 4 812 грн. | 11 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y Run Flat | від 5 226 грн. | 31 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y Run Flat BMW/Mini | від 7 627 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 97Y Run Flat Mercedes-Benz | від 5 337 грн. | 6 пропозицій | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 101V | від 13 325 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli Cinturato P7 225/55 R17 101W Mercedes-Benz | від 4 960 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →