Кухонна мийка Platinum 48x48 0.6 480x480
Platinum 48x48 0.6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum 48x48 0.6 480x480
Усі ціни 26 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі квадратна PLATINUM 4848 ДЕКОР 480x480 | 969 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Platinum Декор 4848, 0,6/170 мм 4848DECO | 969 грн. |
Кухонная мойка Platinum 4848 0.6/170 | 729 грн. |
Кухонна мийка PLATINUM ДЕКОР 4848 (SP000000247) | 969 грн. |
Кухонна мийка Platinum 4848 Сатин 0.6/170 | 919 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →