Змішувач Haiba Vilta 361-G HB0391
Haiba Vilta 361-G HB0391 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Vilta 361-G HB0391
Усі ціни 7 →Змішувач двовентильний настінного монтажу HAIBA Vilta хром латунь HB0391 | 881 грн. |
Змішувач для кухні Haiba VILTA 361 HB0391 | 881 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Haiba VILTA 361 (HB0391) | 881 грн. |
Haiba Смеситель для кухни Haiba VILTA 361 (HB0391) | 881 грн. |
Змішувач для кухні Haiba VILTA 361 (HB0391) | 881 грн. |
Змішувач для кухні Haiba Vilta 361 (HB0391) | 881 грн. |
Змішувач для кухні HAIBA VILTA 361-G HB0391 | 943 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →