Кухонна мийка Platinum Handmade HSB 400x500 400x500
Фото 6 |
Platinum Handmade HSB 400x500 |
|
Глибина чаші 230 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum Handmade HSB 400x500 400x500
Усі ціни 9 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна PLATINUM Handmade HSB 400x | 2 990 грн. |
Мийка Platinum Handmade HSB 400x500x230 нержавійка (квадратний сифон 3,0/1 | 2 990 грн. |
Кухонная мойка Platinum Handmade HSB 400x500x230 | 2 673 грн. |
Мийка із квадратним сифоном Platinum Handmade HSB 400x500x230 нержавіюча с | 2 990 грн. |
Кухонна мийка Platinum Handmade HSB 400x500x230 | 2 997 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Platinum Handmade HSB 400x500
Ціни на Platinum Handmade HSB 400x500 |
---|---|---|---|---|
Platinum Handmade HSB 400x500 400x500 | від 2 673 грн. | 9 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 450x450 450x450 | від 2 229 грн. | 8 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 580x430 580x430 | від 2 639 грн. | 11 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 600x500 600x500 | від 2 870 грн. | 8 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 650x450 650x450 | від 3 149 грн. | 17 пропозицій | ||
Platinum Handmade HSB 700x500 700x500 | від 3 523 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →