Кухонна мийка Platinum 8060 L 0.7/160 800x600 ліва (PLS-A572)
Фото 6 |
Platinum 8060 L 0.7/160 800x600 ліва 800x600 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum 8060 L 0.7/160 800x600 ліва
Усі ціни 12 →Мийка кухонна сталева Platinum 8060 L Satin 0,7ММ 80х60х16 см матова ліва | 1 630 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна накладна PLATINUM 8060 L Д | 1 599 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Platinum Сатин 8060 L, 0,7/160 мм 8060SA | 1 255 грн. |
Кухонная мойка Platinum 8060 L 0.7/160 | 1 134 грн. |
Кухонна мийка Platinum 8060 Сатин L 0.7/160 | 1 469 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Platinum 8060 L 0.7/160
Ціни на Platinum 8060 L 0.7/160 |
---|---|---|---|---|
Platinum 8060 L 0.7/160 800x600 ліва | від 1 134 грн. | 12 пропозицій | ||
Platinum 8060 R 0.7/160 800x600 права | від 1 255 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →