Poco M6 Pro 512 GB / 12 GB
Videos 10Photos 23 |
Poco M6 Pro 512 GB / 12 GB
256 GB / 8 GB512 GB / 12 GB
Screen:6.67 ", 2400x1080 (20:9), 395 ppi, 120 Hz
Memory size:512 GB, + memory card slot, RAM 12 GB
CPU:Helio G99-Ultra
Camera:3 modules, 64 MP, + 8 MP, macro
Video:fullHD 60 fps, stabilization, slow motion
Battery:5000 mAh
Weight:179 g
Dolby Atmos and Hi-Res certified audio. Update to Android 14 with HyperOS.
Why do smartphones start to slow down and what amount of RAM is now considered optimal?Let's explore the reasons for the slowdown and the optimal amount of RAM for smartphones
How to properly charge your smartphone so that the battery lasts longerSimple rules to extend battery life of your smartphone
All specifications
Buy Poco M6 Pro 512 GB / 12 GB
All prices 143 →POCO M6 Pro 12/512GB Purple | 10 999 ₴ |
Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Black Poco M6 Pro 12/512GB BНовий рівень продуктивності та автономності POCO M6 Pro пропонує видатні можливості для розваг і спілкування. З його потрійн... moreою камерою на 64 МП ви зможете робити яскраві фотографії та чіткі відео з будь-якого ракурсу. Потужний процесор Helio G99-Ultra забезпечує надшвидку роботу всіх додатків. Батарея на 5000 мАг і швидка зарядка потужністю 67 Вт гарантують довгий час роботи без перерви на підзарядку. Тепер ви можете бути впевнені, що смартфон POCO M6 Pro готовий до будь-яких завдань, які ви йому поставите. Нові грані візуального досвіду Смартфон пропонує 6.67-дюймовий FHD+ AMOLED дисплей, який створює неймовірно реалістичне зображення, розмиваючи межі між віртуальним і реальним світами. Широкий колірний діапазон DCI-P3 100% і відтворення 1.07 мільярда тонів і відтінків дозволяють відтворити неймовірну гаму кольорів на екрані. Пікова яскравість до 1300 ніт забезпечує відмінну видимість навіть при яскравому сонячному світлі. Два динаміки з підтримкою Dolby Atmos гарантують приголомшливе звукове оформлення, занурюючи вас у світ гри або перегляду контенту. Просунутий екран для безперервного потоку контенту Екран POCO M6 Pro з частотою оновлення 120 Гц забезпечує чітке та плавне відтворення будь-якого контенту. Динамічна зміна частоти оновлення залежно від сценарію використання гарантує оптимальну якість картинки, плавний скролінг та ефективне керування енергоспоживанн Click.ua1 year with us (Kyiv) Warranty: 12 month manufacturer Report | 9 298 ₴ |
Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Black (Global)Дисплей: 6.67" AMOLED (1080 x 2400) / 394 ppi / Corning Gorilla Glass 5 / Процесор: MediaTek Helio G99-Ultra (2 x Arm Cortex-... moreA76, up to 2.2GHz / 6 x Arm Cortex-A55, up to 2.0GHz) / Оперативна пам'ять: 12 ГБ / Вбудована пам'ять: 512 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (вместо второй SIM) / Камера: Тройная 64 Мп (f/1.8) + 8 Мп (f/2.2) + 2 Мп (f/2.4) / LED вспышка / автофокус / Фронтальная 16 Мп (f/2.45) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.2, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band / GPS / NFC / Батарея: 5000 мАч / Вага: 179 г / Операційна система: Android 13, MIUI 14 for POCO / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2024 Stylus.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Report | 9 499 ₴ |
Смартфон Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Dual Sim Black Poco M6 Pro 12/512GB BM6 Pro: характер лидера Обновленный смартфон POCO M6 Pro предлагает вам больше возможностей для развлечений, игр на высокой с... moreкорости и общения без перерыва на подзарядку. Тройная камера 64 Мп снимает яркие фото и четкие видео с любого ракурса. Мощная мобильная платформа на базе 6нм процессора Helio G99-Ultra обеспечивает сверхбыструю работу всех приложений. Батарея на 5000 мАч и быстрая зарядка ШО5 year with us (Kyiv) Warranty: 12 month Report | 9 546 ₴ |
Xiaomi Poco M6 Pro 12/512GB Blue EU mj-0621696.67", 1080 x 2400 pixels, 120 Гц, CPU - MediaTek Helio G99, 12 Gb, 512 Gb, 64 + 8 + 2 Mpx, Стабілізація - оптична, Front - 1... more6 Mpx, Infrared port, Bluetooth, WI-FI, NFC, 5000 mAh, гіроскоп, швидке зарядження, стереодинаміки, блакитний Kvshop.com.ua2 year with us (Kyiv) Warranty: manufacturer Report | 9 610 ₴ |
20 more offer(s)
Series Poco M (mid-level)Compare using chart →
from 7 250 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, stabilization, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh, 179 g
from 5 599 ₴
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G95, camera: 4 modules, 64 MP, + 8 MP, съемка 4K, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 179 g
from 9 080 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, Helio G99-Ultra, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, stabilization, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh, 179 g
from 6 299 ₴
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G95, camera: 4 modules, 64 MP, + 8 MP, съемка 4K, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 179 g
from 4 980 ₴
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G95, camera: 4 modules, 64 MP, + 8 MP, съемка 4K, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 179 g
from 4 999 ₴
6.43 ", 409 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G95, camera: 4 modules, 64 MP, + 8 MP, съемка 4K, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 179 g
from 5 749 ₴
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G99, camera: 3 modules, 50 MP, Wi-Fi v5, NFC, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 201 g
from 4 680 ₴
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 4 GB, Helio G99, camera: 3 modules, 50 MP, Wi-Fi v5, NFC, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 201 g
from 4 399 ₴
6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G99, camera: 3 modules, 50 MP, Wi-Fi v5, NFC, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 201 g
from 4 999 ₴
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 810, camera: 2 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 195 g
from 4 999 ₴
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, camera: 3 modules, 48 MP, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, charger: fast charge, 5000 mAh, 190 g
from 4 799 ₴
6.43 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 6 GB, Helio G96, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 180 g
from 4 489 ₴
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, camera: 2 modules, 13 MP, Wi-Fi v5, NFC, charger: fast charge, 5000 mAh, 200 g
from 7 229 ₴
5G, 6.58 ", 401 ppi, 90 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 700, camera: 2 modules, 13 MP, Wi-Fi v5, NFC, charger: fast charge, 5000 mAh, 200 g
from 6 999 ₴
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, Dimensity 810, camera: 2 modules, 50 MP, + 8 MP, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP53, charger: fast charge, 5000 mAh, 195 g
from 6 550 ₴
6.5 ", 405 ppi, 90 Hz, Android 11.0, 64 GB, RAM 4 GB, Dimensity 700, camera: 3 modules, 48 MP, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, charger: fast charge, 5000 mAh, 190 g
AccessoriesAll accessories for Poco M6 Pro 512GB →
Video reviews
Эталон НАРОДНОГО СМАРТФОНА 2024, ну почти… POCO M6 PRO – обзор
23 January152 194 view
Обзор POCO M6 PRO - новая ИМБА!! Вот так XIAOMI унижают конкурентов!
22 January46 327 view
ОБЗОР POCO M6 PRO 8/256GB СТОИТ ЛИ КУПИТЬ?
19 January19 570 view
POCO X6 vs POCO X6 Pro vs POCO M6 Pro - Which Should You Buy?
11 January131 664 view
POCO X6 Pro 5G VS POCO M6 Pro - Camera Comparison & Differences
11 January31 892 view
POCO M6 Pro Review
11 January41 801 view
Poco M6 Pro review
19 January187 967 view
Poco M6 Pro Unboxing ASMR #calidadprecio #xiaomi #pocom6pro
11 January70 951 view
Poco M6 Pro 5G Unboxing || Poco new 5g mobile || #pocom6pro5g #unboxing #shorts #viral #mobile
5 October 2023791 641 view
POCO M6 Pro - Budget Smartphone with AMOLED Display (ONLY £156)
11 January75 426 view
Poco M6 Pro configurations
Price for Poco M6 Pro |
---|---|---|---|---|
Poco M6 Pro 256 GB / 8 GB | from 7 250 ₴ | 151 offer | ||
Poco M6 Pro 512 GB / 12 GB | from 9 080 ₴ | 143 offers |
We recommendCompare using chart →
from 7 632 ₴
5G, 6.8 ", 395 ppi, 90 Hz, Android 12.0, stock Android, 256 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Dimensity 900, camera: 3 modules, 64 MP, съемка 4K, Wi-Fi v6, charger: fast charge, 5150 mAh, 200 g
from 6 879 ₴
6.8 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G96, camera: 3 modules, 64 MP, + 50 MP, stabilization, Wi-Fi v5, NFC, charger: fast charge, 5000 mAh, 204 g
from 7 250 ₴
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, camera: 3 modules, 64 MP, + 8 MP, stabilization, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, stereo speakers, protection IP54, charger: fast charge, 5000 mAh, 179 g
from 7 661 ₴
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, powerful processor, Snapdragon 778G 5G, camera: 3 modules, 64 MP, + 12 MP, съемка 4K, slow motion, Wi-Fi v6, NFC, no 3.5 mm, charger: fast charge, 5000 mAh, 173 g, ultrathin
from 6 700 ₴
6.7 ", 393 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Snapdragon 730, camera: 4 modules, 64 MP, + 12 MP, съемка 4K, slow motion, Wi-Fi v5, NFC, charger: fast charge, 4500 mAh, 179 g
from 33 656 ₴
good sound, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Exynos 2400, camera: 3 modules, 50 MP, + 10 MP, + 12 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 7, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, no charger
from 31 239 ₴
camera phone, good sound, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Snapdragon 8 Gen 3, camera: 3 modules, 50 MP, + 50 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 7, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, 4610 mAh, 188 g
from 24 679 ₴
camera phone, good sound, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 8 Gen 2, camera: 3 modules, 50 MP, + 10 MP, + 12 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, Hi-Res, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, no charger
from 29 184 ₴
camera phone, good sound, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Snapdragon 8 Gen 2, camera: 3 modules, 50 MP, + 10 MP, + 12 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, Hi-Res, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, no charger
from 20 363 ₴
5G, waterfall screen, 6.7 ", 444 ppi, 144 Hz, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Snapdragon 7 Gen 3, camera: 3 modules, 50 MP, + 10 MP, + 13 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP68, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, 4500 mAh, 186 g
from 13 489 ₴
camera phone, good sound, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, stock Android, 128 GB, RAM 8 GB, powerful processor, Tensor G2, camera: 2 modules, 64 MP, + 13 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, protection IP67, no 3.5 mm, charger: wireless, fast charge, 4385 mAh, 193 g, no charger
from 11 349 ₴
5G, waterfall screen, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, stock Android, 256 GB, RAM 12 GB, powerful processor, Dimensity 7030, camera: 2 modules, 50 MP, + 13 MP, съемка 4K, stabilization, slow motion, Wi-Fi 6E, no microSD, NFC, stereo speakers, Dolby Atmos, protection IP68, no 3.5 mm, charger: fast charge, 5000 mAh, 170 g