Акустична система Polk Audio Reserve R600
Відео 5Фото 5 |
Polk Audio Reserve R600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Polk Audio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Polk Audio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Polk Audio Reserve R600
Усі ціни 7 →Акустика Polk Audio Reserve R600 Black | 41 886 грн. |
Акустична пара Polk Audio Reserve R600 White | 69 810 грн. |
Polk Audio Reserve R600 Black | 43 052 грн. |
Підлогова Акустика Polk Audio Reserve R600 Black | 41 886 грн. |
Акустична пара Polk Audio Reserve R600 Black | 69 810 грн. |
Підлогова акустика Polk Audio Reserve R600 White | 41 886 грн. |
Підлогова акустика Polk Audio Reserve R600 Black | 69 810 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →