Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Poly
Навушники

Poly EncorePro 510 (783Q2AA)

Фото - Навушники Poly EncorePro 510
Фото 5
Poly EncorePro 510
Колір
Підключення та конструкція
Призначенняофісні
Конструкціянакладні, закриті
Тип підключеннядротові
ПідключенняUSB-A
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Звукмоно
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Матеріал амбушюрпоролон
Вага52 г
Офіційний сайтhp.com
Дата додавання на E-Katalogвересень 2024
Маркування виробника
783Q2AA

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Poly EncorePro 510

Усі ціни 32 →

Гарнітура Poly EncorePro 510 QD Mono 783Q2AA

Гарнітура Poly EncorePro 510 QD Mono — професійна дротова гарнітура для офісних дзвінків Гарнітура Poly EncorePro 510 QD Mono... ще— надійне рішення для щоденних дзвінків, веб-зустрічей та навчальних занять з високою якістю звуку та комфортом користування. Завдяки дротовому підключенню, поворотному мікрофону та міцній конструкції вона забезпечує чітке звучання співрозмовника та стабільну роботу
Gadgetguys.com.uaЗ нами 2 роки
(Крюківщина)
Поскаржитись
4 682 грн.

Навушники Poly EncorePro 510 Quick Disconnect Black (783Q2AA) 783Q2AA

Навушники Poly EncorePro 510 Quick Disconnect Black (783Q2AA) / Poly / Гарнітура / Дротові / Накладні / Напівзакриті / Quick... щеDisconnect (QD) / 20-20000 Hz / 32 Ohm / 149x111x67 / 24міс. / АЛ-00013668
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
4 050 грн.

Гарнітура Poly EncorePro 510 QD Mono Black (783Q2AA) 783Q2AA

Моногарнітура Poly EncorePro 510 — це сучасна професійна гарнітура для комфортного та якісного спілкування в онлайн-дзвінках.... щеВона ідеально підходить для офісної роботи, віддаленої роботи з дому, кол-центрів та щоденних відеоконференцій у Zoom, Microsoft Teams, Google Meet та інших платформах. Легка моногарнітура (лише один навушник) дозволяє чути оточення, не втрачаючи концентрації, а надійний
Ktc.uaЗ нами 7 років
(Рівне)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
4 029 грн.

Гарнітура комп'ютерна моно On-ear Poly EncorePro 510, Quick Disconnect, всеспрямований, чорний 783Q2AA

ШОЗ нами 7 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс.
Поскаржитись
3 593 грн.

Гарнітура Poly 783Q2AA

Texnoshop.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
3 760 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Poly EncorePro 510

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна