ДБЖ Powercom VGD-II-10K33 10000 ВА
Відео 1Фото 2 |
Powercom VGD-II-10K33 10000 ВА 10000 ВА15000 ВА |
|
Колеса для транспортування. Завдяки порту Parallelport можна паралельно підключити ще один ДБЖ. Це дає змогу додати резервний пристрій на випадок виходу з ладу основного або додати потужність.
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom VGD-II-10K33 10000 ВА
Усі ціни 6 →Источник бесперебойного питания Powercom VGD II-10K33 | 194 850 грн. |
PowerCom VGD-II-10K33 10000475 | 194 850 грн. |
Powercom VGD II-10K33 | 210 240 грн. |
Powercom VGD-II-10K33 | 194 849 грн. |
Powercom VGD II-10K33 LCD VGDII-10K33LCD | 210 239 грн. |
Powercom VGD-II-10K33 | 194 850 грн. |
Відеоогляди
Модификації Powercom VGD-II-10K33
Ціни на Powercom VGD-II-10K33 |
---|---|---|---|---|
Powercom VGD-II-10K33 10000 ВА | від 194 849 грн. | 6 пропозицій | ||
Powercom VGD-II-15K33 15000 ВА | від 158 899 грн. | 5 пропозицій |