ДБЖ Powercom RPT-1000A IEC 1000 ВА
Фото 3 |
Powercom RPT-1000A IEC 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom RPT-1000A IEC 1000 ВА
Усі ціни 19 →Powercom Powercom RPT-1000A IEC 1000VA/600W line-interactive 3 IEC | 3 744 грн. |
Powercom RPT-1000A (IEC) | 3 744 грн. |
Источник бесперебойного питания Powercom RPT-1000A IEC | 3 744 грн. |
ИБП PowerCom rpt-1000a iec Black, 1000va, 600w, линейно-интерактивный, avr | 3 208 грн. |
ще 14 пропозицій
3 1 10 18 |
Нормальний безперебійник, який добре виконує покладені нею обов'язки. Користуюся моделлю не так багато, всього кілька місяців, і поки що жодних проблем не виникло. Пару разів вимикали світло, і могло без проблем все зберегти, а потім не поспішаючи знеструмити комп'ютер. Автономність моделі спеціально не перевіряла, тому максимальний час роботи від батарей для мене поки що залишився таємницею. За нинішніми цінами вартість приладу є досить демократичною. Якщо апарати і дешевші, але відгуки власників, часом відлякують від покупки. Безперебійник не видає тріску чи шуму під час роботи. Тішить, що корпус не сильно гріється, навіть при тривалому сидінні за комп'ютером. Прилад зібраний на рівні, нічого не скрипить. Сподобалося, що є можливість холодного старту – просто увімкнув прилад і починайте працювати. Є захист від короткого замикання, тому ДБЖ часто рятує підключену техніку при нестабільному електропостачанні. Пристрій не можна підключати для обладнання типу серверів, які повинні працювати завжди. Справа в тому, що коли вимикається світло, пристрій переходить на роботу від акумулятора. За виснаженням запасів енергії, ДБЖ вимикається і не відновлює функціонування, коли світло знову з'явиться. Необхідно натискати на кнопку для подальшої роботи. Хоча це скоріше не недолік, а просто особливість продукції, призначеної для домашнього використання. користуюся Powercom RPT-1000A IEC місяць і більше |
Чудовий безперебійник для дому. До нього підключений системник, монітор, та інша дрібна периферія. Неодноразово рятував обладнання від стрибків напруги, які було помітно під час збільшення яскравості освітлення у квартирі. За свої гроші – це добрий, надійний варіант. Апарат купувався для захисту комп'ютера від перепадів напруги у мережі. Здатний захищати від стрибків струму та короткочасних провалів. Пристрій захистить обладнання від короткого замикання, тому нічого не перегорить. Адже комп'ютерні компоненти коштують дорого. Сподобався компактний розмір, а також не дуже велика вага. Корпус виготовлений з якісного пластику. Складання теж порадувало, т.к. немає зазорів ніде. Позаду є розетки, до яких можна підключити системний блок, монітор і ще щось. Трохи напружує необхідність увімкнути після відновлення подачі світла. Думаю, що автоматична система повторного включення не завадила б. З цього випливає, що для офісу модель не підійде, якщо встановлено сервер, якому потрібно працювати цілодобово. При відключенні світла ДБЖ перейде на роботу від батарей і потім вимкнеться. Відновлювати роботу потрібно вручну. Майте це на увазі, щоб не було несподіванок. Ще один момент – відсутність дисплея. Не вистачає екрана, який показував би поточну напругу в даний момент. Та й режими роботи бачити теж було б не зайвим. Вищезгадане є скоріше побажаннями, але не проблемами, через які не варто було б купувати цю модель. користуюся Powercom RPT-800A IEC місяць і більше |
Показано 2 з 33 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Powercom RPT-1000A IEC
Ціни на Powercom RPT-1000A IEC |
---|---|---|---|---|
Powercom RPT-600A IEC 600 ВА | від 2 166 грн. | 21 пропозиція | ||
Powercom RPT-800A IEC 800 ВА | від 4 500 грн. | 1 пропозиція | ||
Powercom RPT-1000A IEC 1000 ВА | від 3 200 грн. | 19 пропозицій |