ДБЖ Powercom MRT-1500L LCD IEC 1500 ВА
Фото 5 |
Powercom MRT-1500L LCD IEC 1500 ВА Macan/ONL/VGD/VGS (онлайн)синусоїдахолодний стартпідкл. зовнішнього акумуляторасервернийбез акумуляторатихий 1500 ВА3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom MRT-1500L LCD IEC 1500 ВА
ИБП Powercom MRT-1500L IEC LCD | 24 000 грн. |
PowerCom MRT-1500L IEC LCD 10700315 | 24 000 грн. |
Powercom MRT-1500L IEC LCD | 24 000 грн. |
Модификації Powercom MRT-1500L LCD IEC
Ціни на Powercom MRT-1500L LCD IEC |
---|---|---|---|---|
Powercom MRT-1500L LCD IEC 1500 ВА | від 24 000 грн. | 3 пропозиції | ||
Powercom MRT-3000L LCD IEC 3000 ВА | від 35 069 грн. | 3 пропозиції |