Всесезонна шина Powertrac VanTour 205/75 R16C 110R
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Powertrac VanTour 205/75 R16C 110R 205/75 R16 108 R 205/75 R16 110 R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powertrac 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powertrac.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powertrac VanTour 205/75 R16C 110R
Усі ціни 22 →Шина Powertrac Vantour 205/75 R16C 110R | 2 599 грн. |
Powertrac Vantour 205/75 R16C 110/108R | 2 735 грн. |
Powertrac Van Tour (205/75R16C 110R) | 2 657 грн. |
Powertrac VanTour 205/75 R16C 110/108R | 2 853 грн. |
Летние шины Powertrac Vantour 205/75 R16C 110/108R 1001013909 | 3 003 грн. |
ще 17 пропозицій
Після Marangoni ecomm мене приємно здивувала. Відбалансувалась чудово, м'яка щодо марангоні, менш галаслива. Спочатку задоволень. Ціна, якість Немає Іван Глушко: користуюся Powertrac VanTour 185/75 R16C 104R менше місяця |
Додати відгук
Модификації Powertrac VanTour 205/75 R16C 110R
Ціни на Powertrac VanTour 205/75 R16C 110R |
---|---|---|---|---|
Powertrac VanTour 205/75 R16C 108R | від 2 714 грн. | 1 пропозиція | ||
Powertrac VanTour 205/75 R16C 110R | від 2 499 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →