Всесезонна шина Premiorri Vimero 215/60 R16 95H
Відео 8Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Premiorri Vimero 215/60 R16 95H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Premiorri 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Premiorri.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Premiorri Vimero 215/60 R16 95H
Усі ціни 37 →Шина Premiorri Vimero 215/60 R16 95H | 1 911 грн. |
Premiorri Vimero 215/60 R16 95H | 2 017 грн. |
Premiorri Vimero 215/60 R16 95H | 2 144 грн. |
Premiorri Vimero (215/60R16 95H) | 1 935 грн. |
Всесезонные шины Premiorri Vimero 215/60 R16 95H 1000910843 | 1 966 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →