Змішувач Primera Shape 10120015
Primera Shape 10120015 Shapeбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Shape 10120015
Усі ціни 12 →Змішувач для ванни PRIMERA Shape хром 10120015 | 2 439 грн. |
Змішувач для ванни Primera Shape (колір - хром) 10120015 10120015 | 2 339 грн. |
Primera Primera Shape 10120015 330120 | 2 479 грн. |
Змішувач для ванни Primera SHAPE (10120015) 10120015 | 2 479 грн. |
Смеситель для ванны Primera Shape 10120015 201168 | 2 479 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →