Змішувач Primera Project 2.0 47565030
Primera Project 2.0 47565030 Project 2.0без ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Project 2.0 47565030
Усі ціни 6 →Змішувач для ванни Primera Project 2.0 хром 47565030 | 2 299 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом PRIMERA Project 2.0 | 2 299 грн. |
Смеситель для ванны Primera Project 2.0 47565030, хром 201075 | 2 299 грн. |
Змішувач для ванни Primera Project 2.0 (47565030) | 2 259 грн. |
Змішувач для ванни Primera Project 2.0 хром 47565030 | 2 299 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом PRIMERA Project 2.0 | 2 299 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →