Змішувач Primera Ring 10110026
Primera Ring 10110026 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Ring 10110026
Усі ціни 12 →Змішувач для раковини Primera Ring хром 10110026 | 1 949 грн. |
Змішувач для раковини Primera Ring (колір - хром), без донного клапана 101 | 2 749 грн. |
Primera Primera Ring 10110026 413708 | 2 029 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний PRIMERA RING хром латунь 10110026 | 2 029 грн. |
Змішувач для раковини Primera RING (10110026) 10110026 | 2 029 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →