Змішувач Primera Project 2.0 47565010
Primera Project 2.0 47565010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Project 2.0 47565010
Усі ціни 6 →Змішувач для раковини Primera Project 2.0 хром 47565010 | 1 639 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний PRIMERA Project 2.0 хром латунь 475 | 1 639 грн. |
Смеситель для раковины Primera Project 2.0 47565010 200747 | 1 639 грн. |
Змішувач для раковини Primera Project 2.0 (47565010) | 1 609 грн. |
Змішувач для раковини Primera Project 2.0 хром 47565010 | 1 639 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний PRIMERA Project 2.0 хром латунь 475 | 1 639 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →