Змішувач Primera Tyrol 10110023
Primera Tyrol 10110023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Primera 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Primera.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Tyrol 10110023
Усі ціни 14 →Змішувач для раковини PRIMERA Tyrol хром 10110023 | 2 649 грн. |
Змішувач для раковини Primera Tyrol (колір - хром), без донного клапана 10 | 2 489 грн. |
Primera Primera Tyrol 10110023 330124 | 2 649 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний PRIMERA TYROL хром латунь 10110023 | 2 649 грн. |
Змішувач для раковини Primera TYROL (10110023) 10110023 | 2 649 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →