Змішувач KRONER Konstante-C010A CV023584
Фото 7 |
KRONER Konstante-C010A CV023584 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Konstante-C010A CV023584
Усі ціни 25 →Kroner Kroner KRP Konstante - C010A | 1 596 грн. |
Змішувач для умивальника одноважільний KRONER Konstante-C010A хром латунь | 1 596 грн. |
Смеситель для раковины Kroner KRP Konstante-C010A 197295 | 1 596 грн. |
Змішувач для раковини Kroner KRP Konstante-C010A (CV023584) CV023584 | 1 596 грн. |
Змішувач для раковини Kroner KRP Konstante-C010A хром | 1 596 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →