Комп'ютерне крісло AMF VR Racer Blade
Фото 16 |
AMF VR Racer Blade |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMF VR Racer Blade
Кресло геймерское Amf VR Racer Blade черный/белый | 7 489 грн. |
Amf Vr Racer Blade BN-W0100 (515280) | 7 939 грн. |
Геймерське крісло AMF VR Racer Blade чорний/білий (механізм Tilt/пластик/ш | 11 585 грн. |
Зручний перший час Низька якість матеріалів, Недовговічна. denedi: користуюся AMF VR Racer Blade більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Заради справедливості, хочу сказати що перші півроку кріслом я був цілком задоволений. Трохи вешталося на газліфті, але з цим я міг упокоритися. В іншому, спина і справді перестала хворіти після компа. Тепер болить... Пардон, п'ята точка, т.к. наповнювач сидіння пром'явся до фанери.
Щодо умов експлуатації: Я до всіх своїх пристроїв та меблів ставлюся дбайливо, протираю, не кидаю, не стукаю по них нічим. Але при цьому користуюся комп'ютером та кріслом для нього досить багато. Так що якщо ви сідаєте за комп'ютер на пару годин на день, пограти ввечері після роботи - можливо у вас воно справді проживе роки 3-4. Якщо ж передбачається активне користування (у мене це спокійно може бути 6-10 годин на день), краще придбати чимось довговічнішим або змінювати такі крісла кожні півроку. Але це вже вочевидь буде не 7 тисяч.