Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 200x1000
від 5 256 до 6 582 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 200x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 200x1000
Сортувати
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact 22 тип 200х1000 | 5 960 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 200x1000 | 5 734 грн. |
Радіатор Purmo Ventil Compact 22 200x1000 нижнє підключення F0722020100113 | 5 256 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 200x1000 F072202010011300 | 5 280 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 200x1000 | 5 734 грн. |
Сталевий радіатор PURMO Ventil Compact CV 22 200x1000 | 6 582 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact CV 22 200x1000 | 6 510 грн. |
Закрити
Рекомендуємо