Витяжка Perfelli K 6202 SG 700 LED сірий
Фото 9 |
Perfelli K 6202 SG 700 LED сірий 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli K 6202 SG 700 LED сірий
Усі ціни 25 →Perfelli Perfelli K 6202 SG 700 LED | 3 599 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli K 6202 SG 700 LED | 3 599 грн. |
Perfelli K 6202 SG 700 LED | 3 600 грн. |
Витяжка Perfelli K 6202 SG 700 Led | 3 599 грн. |
Вытяжка Perfelli K 6202 Sg 700 Led | 3 600 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Perfelli K 6202 SG 700 LED
Ціни на Perfelli K 6202 SG 700 LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli K 6202 WH 700 LED білий | від 3 415 грн. | 34 пропозиції | ||
Perfelli K 6202 I 700 LED нержавіюча сталь | від 4 063 грн. | 34 пропозиції | ||
Perfelli K 6202 IV 700 LED слонова кістка | від 3 406 грн. | 33 пропозиції | ||
Perfelli K 6202 SG 700 LED сірий | від 3 444 грн. | 29 пропозицій | ||
Perfelli K 6202 RED 700 LED червоний | від 3 666 грн. | 21 пропозиція | ||
Perfelli K 6202 BL 700 LED чорний | від 3 406 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →