Витяжка Best CHEF Cascade 900 WH 60 білий
Фото 7 |
Best CHEF Cascade 900 WH 60 білий 2020 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Best CHEF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Best CHEF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Best CHEF Cascade 900 WH 60 білий
Усі ціни 22 →Кухонна витяжка Best Chef Cascade 900 white 60 | 6 299 грн. |
Витяжка Best Chef Cascade 900 White 60 (OLITL60J4PK.S3.BI.KSWBST) | 4 944 грн. |
Best Chef Cascade 900 white 60 (OLITL60J4PK.S3.BI.KSWBST) | 4 851 грн. |
Вытяжка Best Chef Cascade 900 White 60 (OLITL60J4PK.S3.BI.KSWBST) | 5 694 грн. |
Best Chef Cascade 900 white 60 (OLITL60J4PK.S3.BI.KSWBST) | 4 827 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Best CHEF Cascade 900 WH 60
Ціни на Best CHEF Cascade 900 WH 60 |
---|---|---|---|---|
Best CHEF Cascade 900 WH 60 білий | від 4 827 грн. | 24 пропозиції | ||
Best CHEF Cascade 900 BL 60 чорний | від 4 880 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →