Сковорідка Pyrex Origin RP26BF4 26 см
Фото 3 |
Pyrex Origin RP26BF4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyrex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyrex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyrex Origin RP26BF4 26 см
Усі ціни 12 →Сковорода pyrex origin+ сковорода 26см индукция б/крышки (rp26bf4) | 2 027 грн. |
Сковорода Pyrex Origin+ 26 см (RP26BF4) RP26BF4 | 1 885 грн. |
Сковорода Pyrex Origin+ 26 см (RP26BF4) RP26BF4 | 1 928 грн. |
Pyrex ORIGIN+ 26см індукція б/кришки (RP26BF4) RP26BF4 | 1 928 грн. |
Сковорода PYREX ORIGIN+ 26 см (RP26BF4) | 2 179 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Pyrex Origin RP26BF4
Ціни на Pyrex Origin RP26BF4 |
---|---|---|---|---|
Pyrex Origin RP20BF4 20 см | від 892 грн. | 10 пропозицій | ||
Pyrex Origin RP26BF4 26 см | від 1 885 грн. | 12 пропозицій | ||
Pyrex Origin RP28BF4 28 см | від 1 453 грн. | 8 пропозицій | ||
Pyrex Origin RP30BF4 30 см | від 1 788 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →