Сковорідка Fissman Prestige 5047 28 см
Фото 3 |
Fissman Prestige 5047 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Prestige 5047 28 см
Fissman FS-5047 | 1 969 грн. |
Сковорода універсальна Fissman Prestige FS-5047 28 см сіра | 2 054 грн. |
Сковорода універсальна Fissman Prestige FS-5047 28 см сіра | 2 159 грн. |
Модификації Fissman Prestige 5047
Ціни на Fissman Prestige 5047 |
---|---|---|---|---|
Fissman Prestige 5044 20 см | від 1 413 грн. | 1 пропозиція | ||
Fissman Prestige 5045 24 см | від 1 568 грн. | 3 пропозиції | ||
Fissman Prestige 5046 26 см | від 2 233 грн. | 1 пропозиція | ||
Fissman Prestige 5047 28 см | від 1 969 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →