Сковорідка BALLARINI Avola 75002-911 28 см
Фото 5 | 1 895 грн. Купити! Сковорода Ballarini Avola 28 см (1006188)Маркетплейс: Rozetka.ua WagonЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
BALLARINI Avola 75002-911 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BALLARINI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BALLARINI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації BALLARINI Avola 75002-911
Ціни на BALLARINI Avola 75002-911 |
---|---|---|---|---|
BALLARINI Avola 75002-908 20 см | від 1 200 грн. | 1 пропозиція | ||
BALLARINI Avola 75002-909 24 см | від 1 501 грн. | 1 пропозиція | ||
BALLARINI Avola 75002-911 28 см | від 1 895 грн. | 1 пропозиція | ||
BALLARINI Avola 75002-912 32 см | від 2 211 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →