Каструля Pyrex Slow Cook SC5AC24
Фото 5 |
Pyrex Slow Cook SC5AC24 3.6 л6.3 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyrex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyrex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyrex Slow Cook SC5AC24
Усі ціни 12 →Каструля Pyrex Slow Cook чугунна 3.6 л червона (SC5AC24/6641) | 6 005 грн. |
PYREX SLOW COOK RED (SC5AC24/6241) | 5 232 грн. |
PYREX SLOW COOK RED (SC5AC24/6241) | 5 206 грн. |
Кастрюля pyrex Slow Cook red чугун кастрюля кругл 3.6л (sc5ac24) (sc5ac24/ | 5 389 грн. |
Кастрюля PYREX Slow Cook red чугун кастрюля кругл 3.6л (SC5AC24) SC5AC24 | 4 993 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Pyrex Slow Cook SC5AC24
Ціни на Pyrex Slow Cook SC5AC24 |
---|---|---|---|---|
Pyrex Slow Cook SC5AC24 | від 4 993 грн. | 12 пропозицій | ||
Pyrex Slow Cook SC5AC28 | від 5 900 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →