Умивальник Q-tap Albatross 5C QT01115100CW 1015 мм
Фото 7 |
Q-tap Albatross 5C QT01115100CW |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Albatross 5C QT01115100CW 1015 мм
Усі ціни 21 →Qtap Albatross 5C раковина врізна прямокутна з донним клапаном 1000х480х21 | 5 896 грн. |
Умивальник врізний Q-TAP Albatross 5C QT01115100CW на стільницю 1015x490x2 | 5 896 грн. |
Раковина з донним клапаном Qtap Albatross 5C 100 см (QT01115100CW) QT01115 | 5 896 грн. |
Qtap Раковина Qtap Albatross 5C 1000х480х210 White з донним клапаном QT011 | 5 896 грн. |
Раковина Qtap Albatross 5C 1000х480х210 White з донним клапаном QT01115100 | 5 896 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Q-tap Albatross 5C QT01115100CW
Ціни на Q-tap Albatross 5C QT01115100CW |
---|---|---|---|---|
Q-tap Albatross 5C QT01115060CW 610 мм | від 3 062 грн. | 1 пропозиція | ||
Q-tap Albatross 5C QT01115080CW 815 мм | від 3 822 грн. | 1 пропозиція | ||
Q-tap Albatross 5C QT01115100CW 1015 мм | від 5 759 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →