Унітаз Q-tap Cardinal Ultra Quiet QT04222168AUQ3W
Фото 3 |
Q-tap Cardinal Ultra Quiet QT04222168AUQ3W |
|
Гарантія від виробника 27 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Cardinal Ultra Quiet QT04222168AUQ3W
Усі ціни 6 →Унітаз підлоговий Qtap Cardinal Ultra Quiet QT04222168AUQ3W з бачком і сид | 11 791 грн. |
Q-Tap Qtap Cardinal Ultra Quiet QT04222168AUQ3W | 11 791 грн. |
Унітаз-компакт Qtap Cardinal Ultra Quiet безободковий з сидінням Soft-clos | 11 791 грн. |
Унітаз підлоговий Qtap Cardinal Ultra Quiet QT04222168AUQ3W з бачком і сид | 11 791 грн. |
Унітаз-компакт Qtap Cardinal Ultra Quiet безободковий з сидінням Soft-clos | 11 791 грн. |
Унітаз-компакт Qtap Cardinal Ultra Quiet безободковий з сидінням Soft-clos | 11 791 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →