Унітаз Q-tap Gemini QT2533076EUQW
Фото 3 |
Q-tap Gemini QT2533076EUQW |
|
Безшумна технологія змиву Ultra Quiet.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Gemini QT2533076EUQW
Усі ціни 45 →Унітаз підвісний Qtap Gemini Ultra Quiet білий глянцевий QT2533076EUQW із | 6 577 грн. |
Унітаз підвісний Qtap Gemini безободковий з сидінням Soft-close QT2533076E | 9 748 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий чорний Q-TAP Gemini із сидінням з мікроліфто | 11 077 грн. |
Q-Tap Q-Tap Nest QT2533076EUQMB46174 | 15 274 грн. |
Унітаз підвісний Qtap Gemini безободковий з сидінням Soft-close (QT2533076 | 6 577 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →