Змішувач Ravak Chrome CR 025.00
Фото 7 |
Ravak Chrome CR 025.00 |
|
Змішувач підходить для ванн: Gentiana, NewDay, Rosa, Rosa II, Rosa 95, LoveStory, Asymmetric, BathGallery
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Chrome CR 025.00
Усі ціни 9 →Ravak Ravak Змішувач CHROME д/ванни, врізний (CR 025.00) - X070073 | 14 319 грн. |
Змішувач для ванни RAVAK Chrome CR 025.00 врезной, хром X070073 | 17 630 грн. |
Змішувач для ванни водоспад Ravak Сhrome CR 025.00 (X070073) | 17 590 грн. |
Ravak chrom X070073 | 14 320 грн. |
Ravak chrom X070073 | 14 678 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →